profesjonalne publikacje

portale techniczne

dystrybucja podzespołów

projektowanie i produkcja

NASZA MISJA

Od początku istnienia firma była zorientowana na stymulowanie, wspieranie rozwoju i popularyzację nowoczesnych rozwiązań na krajowym rynku elektroniki. Działania zaczęliśmy od wydawania książek, których wysoki poziom merytoryczny oraz aktualność były i są najlepszą rekomendacją działań zespołu redakcyjnego. Działalność wydawniczą szybko poszerzyliśmy o kolejne, cały czas skupiając się na szeroko rozumianej elektronice oraz działaniach promocyjnych i edukacyjnych, czego efektem są zarówno projekty urządzeń dla przemysłu, produkcja zestawów i urządzeń dla aplikacji edukacyjnych i ewaluacyjnych, organizowane przez nas szkolenia, ścisła współpraca z uczelniami, portale edukacyjne i wiele innych działań, które elastycznie dopasowujemy do sytuacji na rynku i wymagań naszych klientów.

Wszystkie działania prowadzimy pod hasłem

elektronicy – elektronikom

z dużym naciskiem na kompetencję i profesjonalne podstawy działań.

Hasło to doskonale oddaje sposób naszego działania: zdecydowana większość pracowników i współpracowników firmy to praktykujący konstruktorzy-elektronicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, co w połączeniu z partnerskimi kontaktami z czołowymi firmami działającymi na światowym rynku elektroniki, pozwala nam dostarczać polskim konstruktorom „gorącą” wiedzę o wysokim poziomie merytorycznym (w postaci internetowych kursów, książek i e-booków), przygotowywać wysokiej jakości projekty referencyjne, prowadzić i wspierać działania edukacyjne oraz konsultacje i doradztwo przemysłowe, związane m.in. z optymalizacją i udoskonalaniem rozwiązań wdrażanych do produkcji.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Współcześnie firma BTC Korporacja to zarówno wydawnictwo, producent i dystrybutor podzespołów, urządzeń i zestawów elektronicznych, biuro konstrukcyjne i konsultingowe, operator portali szkoleniowych, a także lokalny partner edukacyjny światowych firm półprzewodnikowych. Szczegółowe opisy poszczególnych działalności przedstawiamy poniżej.

logo_kamami

Sklep kamami.pl

KAMAMI.pl jest jednym z najpopularniejszych w Polsce sklepów dla elektroników, pod tą nazwą jest jednocześnie prowadzone biuro konstrukcyjne oraz produkcja zestawów startowych, ewaluacyjnych i urządzeń OEM.

Oferta handlowa sklepu dla elektroników KAMAMI.pl charakteryzuje się nowoczesnością, szybko powiększającym się asortymentem, dostępnością oferowanego towaru „z półki” w ilościach zarówno detalicznych jak i hurtowych, sklep realizuje także zamówienia na nietypowe elementy.

Dzięki współpracy z doświadczonymi konstruktorami urządzeń elektronicznych, każdego roku KAMAMI.pl opracowuje i wdraża do produkcji wiele opracowań, z których część jest dostępna na rynku pod marką KAMAMI.pl, pozostałe są produkowane pod markami firm zewnętrznych.

Kontakt
Sklep KAMAMI.pl pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
E-mail: sprzedaz@kamami.pl
WWW: http://www.kamami.pl

fbico ytico twtico

logo_btc

Wydawnictwo BTC

Wydawnictwo BTC jest największym w Polsce wydawnictwem zorientowanym na publikację książek i e-booków poświęconych elektronice, automatyce. telekomunikacji, informatyce i inżynierskiemu spojrzeniu na biznes, nie unika także publikacji z dziedzin ścisłych, jak kryptologia, matematyka i fizyka. Publikacje Wydawnictwa BTC charakteryzuje nowoczesność prezentowanych tematów, silna orientacja na przybliżanie zagadnień prezentowanych w książkach od ich praktycznej strony, a także bardzo duża kompetencja, wynikająca z gruntownego wykształcenia i wieloletnich doświadczeń współpracujących z Wydawnictwem autorów.

Wydawnictwo BTC ściśle współpracuje z firmami działającymi na krajowym rynku elektroniki, w tym przedstawicielami producentów i największych firm dystrybucyjnych, co gwarantuje – pomimo szybkich zmian zachodzących na współczesnym rynku – aktualność treści prezentowanych w publikowanych książkach.

Książki wydawane przez Wydawnictwo BTC są dostępne w wersjach papierowych i w postaci e-booków .

Kontakt
E-mail: biuro@btc.pl
WWW: http://wydawnictwo.btc.pl

logo_mikrokontroler

Portal mikrokontroler.pl

MIKROKONTROLER.pl jest portalem informacyjnym poświęconym nowoczesnej elektronice embedded, nowoczesnym podzespołom oraz rozwiązaniom układowym i aplikacyjnym ważnym dla współczesnych elektroników. Zespół redakcyjny, składający się przede wszystkim z doświadczonych elektroników-konstruktorów, przygotowuje i publikuje prezentacje, artykuły i kursy, także we współpracy z najważniejszymi na polskim rynku firmami funkcjonującymi na rynku elektroniki.

Kontakt
E-mail: mikrokontroler@mikrokontroler.pl
WWW: http://www.mikrokontroler.pl

fbico ytico

logo_stm32

Portal stm32.eu

STM32.eu jest wortalem opracowanym i prowadzonym przez zespół redakcyjny portalu MIKROKONTROLER.pl, poświęconym mikrokontrolerom STM32 firmy STMicroelectronics, ich aplikacjom i nowym narzędziom, umożliwiającym szybki start z tymi nowoczesnymi, bardzo w Polsce popularnymi, mikrokontrolerami.

Podstawową działalnością portalu jest przygotowywanie i publikacja projektów z wykorzystaniem mikrokontrolerów STM32, prezentacja narzędzi (sprzętowych i programowych) oraz ich możliwości, wspieranie użytkowników mikrokontrolerów STM32 w rozwiązywaniu ich problemów, a także organizacja konkursów i szkoleń dotyczących mikrokontrolerów STM32.

Kontakt
E-mail: mikrokontroler@mikrokontroler.pl
WWW: http://www.stm32.eu

logo_kinetis

Portal kinetis.pl

KINETIS.pl jest stroną opracowaną i prowadzoną przez zespół redakcyjny portalu MIKROKONTROLER.pl, poświęconą mikrokontrolerom z rodziny KINETIS (rdzenie Cortex-M0+ i Cortex-M4) firmy Freescale, ich aplikacjom i nowym narzędziom, umożliwiającym szybki start z tymi nowoczesnymi, coraz bardziej popularnymi mikrokontrolerami.

Redakcja portalu zajmuje się także organizacją i wspieraniem działań promocyjnych, szkoleń związanych z mikrokontrolerami KINETIS firmy Freescale oraz warsztatów, podczas których uczestnicy nabywają pod okiem instruktorów praktycznych umiejętności posługiwania się narzędziami sprzętowymi i oprogramowaniem.

Kontakt
E-mail: mikrokontroler@mikrokontroler.pl
WWW: www.KINETIS.pl

KONTAKT Z NAMI

Nasz adres

  • Adres: BTC Korporacja, ul. Lwowska 5, 05-120 Legionowo
  • NIP: 536-149-12-81
  • Telefon: (+48) 22 767 36 20
  • Fax: (+48) 22 767 36 33
  • E-mail:

Skontaktuj się z nami
captcha